Başlıksız Belge

Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Okulunuzun Sınav işlemlerinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifresiyle sınav sistemine giriş yaparak Okulunuzun Müdür, Müdür başyardımcısı, Müdür yardımcı ve hizmetli bilgilerini kontrol ederek bir eksiklik veya bir hata olup olmadığına DİKKAT ediniz. Hata veya eksiklik varsa sınav sisteminde personel güncelleme, ekleme veya silme kısmından düzeltebilirsiniz.

1-) OKUL YÖNETİMİ OLARAK, KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM SINAV SİSTEMİNDE KULLANICI ADI VE ŞİFRESİ OLMAYAN PERSONELLERİNİZE KULLANICI ADI VE ŞİFRESİNİ VERİNİZ.

2-) ÖĞRETMENLERİNİZİN İLETİŞİM BİLGİLERİ SINAV SİSTEMİNDE TAM OLMASINA ÖZEN GÖSTERİNİZ.( BU KONUDA HALA İLETİŞİM BİLGİLERİ EKSİK OLAN ÖĞRETMENLERİMİZ BULUNMAKTADIR )

3-) SINAV SİSTEMİNDE FOTOĞRAFI OLMAYAN ÖĞRETMENİNİZİN FOTOĞRAFINI EKLEMESİ İÇİN UYARINIZ.

4-) İLÇE İÇİNDE BİR OKULDAN DİĞER BİR OKULA TAYİN GİDEN BİR ÖĞRETMENİNİZİ SINAV SİSTEMİNDE PERSONEL İŞLEMLERİNDEN GÖNDER BUTONU İLE DİĞER OKULA GÖNDEREBİLİRSİNİZ.YADA BAŞKA BİR OKULDAN SİZİN OKULUNUZA GELEN ÖĞRETMENİ SINAV SİSTEMİNDE İSTEYEBİLİRSİNİZ.

5-)TÜM ÖĞRETMENLERİNİZİN SINAV SİSTEMİNDE BULUNAN “ BRANŞ “ BİLGİLERİNİN GİRİŞLERİNİ EN GEÇ 05/11/2014 CUMA GÜNÜNE KADAR YAPINIZ.

AÇIKLAMA : Tüm öğretmenlerimizin alabileceği görev sayısı aşağıdaki gibidir.

PROTOKOL SINAVLARI İÇİN 1 DEFA GÖREV ALMA HAKKI VARDIR.

( Protokol sınavında sadece görev sayısı sıfır olanlar başvuru yapabilecektir.)

EKDERS SINAVLARI İÇİN 1 DEFA GÖREV ALMA HAKKI VARDIR.

DİREKSİYON SINAVLARI İÇİN  GÖREV ALMA HAKKI VERİLMİŞTİR. 

NOT : Direksiyon Sınavı Başvuruları 11 Ağustos 2014 tarihinde sistem üzerinden alınmaya başlanmıştır. Görev Sıfırlama Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilecektir. Direksiyon Sınavları için gerekli görüldüğü takdirde görev alma hakkı artırılacaktır. Görev alma hakkı artırıldığı zaman okullara mail atılacak ve Kadirli Görev Takip Sisteminde duyuru yapılacaktır.

NOT : PROTOKOL VE AÇIKÖĞRETİM ( LİSESİ/ORTAOKUL ) SINAVLARINDA GÖREVLİ İHTİYACI KARŞILANDIĞI SÜRECE SINAVLARA BAŞVURU HAKKI SAYISI ARTTIRILMAYACAKTIR.

Kurum Girişi
Kurum Kodu  : 
Şifre :

Güvenlik K.

:

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ İSTATİSTİĞİ
Bugün : 31
Dün : 114
Toplam : 33495

 

 

Yayınlandığı Tarih: 10.10.2014

25.10.2014 CUMARTESİ MTSK DİREKSİYON UYGULAMA SINAVI YAPILACAKTIR.

 

SINAV İŞLEM BASAMAKLARI

 

25/10/2014 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 08:00 DE MTSK DİREKSİYON  UYGULAMA SINAVI YAPILACAKTIR. 

 

1-) 21/10/2014 Salı günü saat 14:00 ile 23/10/2014 Perşembe saat 12:00 arasında Sertifikası olan tüm personel kendi kullanıcı adı ve şifreleriyle sınav sistemine girerek ferdi başvuru yapabilirler.

 

2-) 24/10/2014 Cuma Günü Saat 09:00 da Sınavda görevli olan personelin listesi yayınlanacaktır. Sınav Görevlileri kendi kullanıcı adı ve şifresiyle sınav sistemine giriş yaparak sınavda görevli olduklarına dair belgelerini alacaklardır. Bu belge görevi tebliğ niteliğinde olup, ayrıca kurum müdürlüklerince tebliğ yapılmayacaktır.

 

3-) Sınavlarda görevli olan kişiler Sınav Günü 25.10.2014 tarihinde Saat 07:00 'da Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı salonunda hazır bulunması gerekmektedir.

Yayınlandığı Tarih: 09.10.2014

AÇIKLAMA : Sertifikası olan tüm personelin yıl içerisinde(Ağustos 2014 – Eylül 2015) alabileceği Direksiyon görev sayısı aşağıdaki gibidir.
DİREKSİYON SINAVLARI İÇİN YIL İÇERİSİNDE 2 DEFA GÖREV ALMA HAKKI VARDIR.
 

NOT: 09/10/2014 Tarihinde Direksiyon Sınavı Görev Alma Hakkı; 11/10/2014 tarihindeki direksiyon sınavına yapılan başvurularda yeterli sayı bulunamadığı için KOMİSYON KARARI ile görev alma hakkı sayısı 2' ye çıkarılmıştır.

NOT: Direksiyon sınavları için yeterli sayı bulunamadığı takdirde KOMİSYON KARARI ile görev alma hakkı sayısı arttırılabilecektir.

 

Yayınlandığı Tarih: 12.08.2014

AÇIKLAMA : Tüm öğretmenlerimizin yıl içerisinde(Eylül 2014 – Eylül 2015) alabileceği görev sayısı aşağıdaki gibidir.
PROTOKOL SINAVLARI İÇİN YIL İÇERİSİNDE 1 DEFA GÖREV ALMA HAKKI VARDIR.
( Protokol sınavında sadece görev sayısı sıfır olanlar başvuru yapabilecektir.)
EKDERS SINAVLARI İÇİN YIL İÇERİSİNDE 1 DEFA GÖREV ALMA HAKKI VARDIR.

 

Yayınlandığı Tarih: 13.08.2013

ÖĞRETMENLERİMİZ KENDİ SINAV SİSTEMLERİNE GİRİŞ YAPARAK İLETİŞİM BİLGİLERİNİ VE RESİMLERİNİ, KURUMLAR KURUM GİRİŞİ YAPARAK ÖĞRETMEN BRANŞ BİLGİLERİNİ  SİSTEME EKLEMELERİ GEREKMEKTEDİR.

  RESİMLERİNİZİN BOYUTU ÖNEMLİ DEĞİLDİR SİSTEM OTOMATİK BİR ŞEKİLDE SİSTEME EKLEYECEKTİR.